Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Schematy kolorów

http://www.colorschemer.com/

Czym jest kolor schamer i co można znaleźć na stronie, przede wszystkim dużo różnorodnych schematów kolorów, poszczególne schematy należą do autorskich wykonawców, więc jeśli spodoba nam się wyjątkowo styl to można przejść bezpośrednio do katalogu autora. Schematy mają świetne rozmieszczenie, dzięki czemu można łatwiej z nich kożystać.

Prócz samych schematów korzystając z zakładki products, można pobrać kilka produktów umożliwiających zabawę z kolorami, są to bardziej rozbudowane aplikacje, przy czy nie trudno na nich działać, do płatnych wersji zaliczają się: ColorSchemer Studio dla systemów Windows i Mac, za pomocą którego można dobierać, miksować, przerabiać i jeszcze większym stopniu modyfikować schematy kolorów, drugą płatną wersją jest ColorSchemer v3.


Do darmowych wersji zaliczają się ColorSchemer ColorPix, pobieramy na dysk jest instalacja po czym możemy ściągać kolor z dowolnego punktu na pulpicie, program posiada lupę z pomocą której możemy pobierać dokładniejszy kolor, po pobraniu koloru jest widoczny tryb RBG, CMYK, HEX, HSB. Także darmową wersją jest ColorSchemer Galleria, aplikację tą można pobrać dla komputerów Macintosh.

Inną rzeczą jest wersja ColorSchemer Online, z której każdy może skorzystać bezpośrednio na stronie internetowej, oferuje ona proste łączenia szesnastu kolorów.


Dwoma zdaniami strona jest oprawiona łądną szatą graficzną, tekst na niej jest umieszczony intuicyjnie do tego zawiera rzeczy tylko te najistotniejsze, odwiedzanie strony jest łatwe i przyjemne, dodatkowo na stronie można korzystać z wbudowanego forum i zaglądać do bloga.


Leave a comment

You must be logged in to post a comment.